Solda sylvian fissürün hemen üzerinde ekstraaksiyel yerleşimli yaklaşık 18x17 mm boyutunda ölçülen kistik lezyon alanı araknoid kist ile uyumludur

Baş ağrısı ve kramplar sebebiyle nörolojiye çıktım. Doktorum bir şeyin yok dedi. Bu koyu olarak yazılan yazı ne ifade ediyor peki?rSolda sylvian fissürün hemen üzerinde ekstraaksiyel yerleşimli yaklaşık 18x17 mm boyutunda ölçülen kistik lezyon alanı araknoid kist ile uyumludur.

Tahlil.com Cevabı : Aroknoid kist görülmüş. Bu normal değil.Beyin cerrahisi doktorunuz muayene bulgularıyla birlikte size gerekli bilgilendirmeyi yapmalıdır.