Son 2 gün kasıklarımda ve belimde ağrı var,kasıklarımın sol üst bölgesinde arada damar atar gibi bir sızı oluşuyor ilk hamile kaldığımda böyle belirtiler oluşmu

Merhaba 2017 Eylül ayında düşük yaptım ,şuan korunmuyorum en son Kasım 24 de adet oldum Son 2 gün kasıklarımda ve belimde ağrı var,kasıklarımın sol üst bölgesinde arada damar atar gibi bir sızı oluşuyor ilk hamile kaldığımda böyle belirtiler oluşmuştu ve 2 gün önce 1 defa leke geldi kahve rengi tonunda, kan tahlili yaptırdım gebelik için adet olmama 8 gün var ,sonuç çıkar mı hamileysem?

Tahlil.com Cevabı : Gebelik söz konus olsa bile bu tarz belirtiler vermez.Bebeğin hareketleri 20-22 haftalarda hissedilebilir.
Güvenilir sonuç almak için ilişki sonrasında beklenen adet tarihinde gecikme olmasını öneririm.Gecikme olması durumunda gebelik testi yapabilirsiniz.

Çıkan sonuca göre gebelik hesaplaması için sitemizde bulunan gebematiği kullanabilirsiniz.