Son adet tarihim 9 Eylul. Yaklasık 29 gunluk adet dongum var.

Methabalar, Son adet tarihim 9 Eylul. Yaklasık 29 gunluk adet dongum var. 20 eylul de iliskim oldu. 2 ekim tarıhınde kan testi yaptırdım. beta hcg degerim >1.2 . Testi tekrarlamama gerek var mı?

Tahlil.com Cevabı : Adet gecikmesi olup olmadığınız belirtmemişsiniz, ancak testiniz negatiftir..det gecikmeniz olursa testi tekrarlamanızı öneririz..