Son adetim 10,03,2013 bu ay adetim biraz gecikti.Önceden de bir kaç gün geciktiği oluyordu.bugun kan tahlili yaptırdım ve sonuçları böyle geldi

 Son adetim 10,03,2013 bu ay adetim biraz gecikti.Önceden de bir kaç gün geciktiği oluyordu.bugun kan tahlili yaptırdım ve sonuçları böyle geldi yardımcı olursanız sevinirim. Hormon-Eliza Laboratuarı Beta-HCG(Dil) sonuç : 1278 DURUM : H NORMAL DEĞER : 0 - 5.3 ÇIKTI ? NE YAPMALIYIM??

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG değeriniz hamilelik lehine,ancak ultrason muayenesi ile de bunun önümüzdeki günlerde teyid edilmesi gerekmekte.Beta HCG değerleri ve buna göre tahmini gebelik haftasının hesaplanmasında dair aşağıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.Beta HCG değerlerine göre tahmini gebelik haftasıhttps://tahlil.com/blog/beta-hcg-gebelik-haftasina-gore-beta-hcg-degerleri-307

a*********** :

beta değerlerine göre ben kaç haftalık olduğunu anlayamadım ama yardımcı olabilirmisiniz?

Cevap:

Beta HCG değerleri ve buna göre tahmini gebelik haftasının hesaplanmasında dair aşağıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Beta HCG değerlerine göre tahmini gebelik haftası
http://tahlil.com/beta-hcg-testigebelik-tanisinda-yorumlanmasi

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.