Son iki aydır adetin duzensizlesti adet gunumden bir hafta gec oluyorun ve kanama sadece 3 en fazla 4 gün sürüyor

 Son iki aydır adetin duzensizlesti adet gunumden bir hafta gec oluyorun ve kanama sadece 3 en fazla 4 gün sürüyor kanamada az oluyor sizce bir sakıncası varmı...

Tahlil.com Cevabı : Adet düzensizliklerinde en doğru olan ilk fırsatta bir kadın doğum doktoruna başvurup muayene olmanızdır.