Son mensturasyon günüm 24,05,2013 eşimle haziran 6 da birlikteliğimiz oldu hamile olma olasılığım nedir?

son mensturasyon günüm 24,05,2013 eşimle haziran 6 da birlikteliğimiz oldu hamile olma olasıgılım nedir..?

Tahlil.com Cevabı : Böyle bir olasılığı hesaplamak mümkün değil. Adetinizde gecikme olursa test sonucunu bekleyeceksiniz.