Son şüpheli ilişkimin üzerinden bir yıldan uzun bir süre geçti, bir kaç gün önce HIV için test yaptırdım

19 yaşında bir erkeğim. Son şüpheli ilişkimin üzerinden bir yıldan uzun bir süre geçti, bir kaç gün önce HIV için test yaptırdım. Elisa testi sonuçlarım:HBsAg N-0.28 HIV Ag/Ab N-0.22 Anti HCV N-0.01 tahlili yorumlar mısınız sizce tekrar tahlil yaptırmam gerekiyor mu? şimdiden teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Normal sonuçlarınız, doktorunuz gerek görmedikçe yaptırmayın