Son yaptirdigim 4 testte wbc degerim 18 cikti antibiotik kullanmak zorunda kaldim sonrakiler ise son 3 ayda hep -9- 9.9 ve 8 hic dusmuyor sebebi ne olabilir?

Son yaptirdigim 4 testte wbc degerim 18 cikti antibiotik kullanmak zorunda kaldim sonrakiler ise son 3 ayda hep -9- 9.9 ve 8 hic dusmuyor sebebi ne olabilir. Normalde 5 falan cikardi ne onerirsiniz

Tahlil.com Cevabı : 10 ve altı wbc değerleri normal kabul edilir.Sorun yok