Son yaptırdığım anti hiv elisa testimin sonucu 1 üzerinden 0.44 ile negatif geldi.

Merhabalar hocam. Son yaptırdığım anti hiv elisa testimin sonucu 1 üzerinden 0.44 ile negatif geldi. fakat daha önce ki testlerimde bu rakam 20 den yukarıya hiç çıkmamıştı. bu artışın nedeni nedir ? Bu rakamlar neye göre belirlenir ? Şimdiden teşekür ediyorum.

Tahlil.com Cevabı : 1'in altındaysa sorun yok. Bütün sonuçlarınız negatif.