Son zamanlarda asabileştiğimin ayrımına varınca tahlil yaptırdım?

Son zamanlarda asabileştiğimin ayrımına varınca tahlil yaptırdım.T3 ve T4 referans aralığında çıktı. TSH ise; referans aralığı 0,35-4.94 gözükürken tahlilimde 6.14 çıktı. Ne yapmam gerekir?Şimdiden teşekkür ederim.Saygılarımla,

Tahlil.com Cevabı : HipotiridiHashimato gibi hastalıklar olabilir.Kesin tanıyı tercihen bir endokrinoloji uzmanı koymalıdır