Sonuç beta hCG 92387 , aile doktoru gebelik var dedi ama ben bu sayıdan birşey anlamadım sizce gebe miyim?

yaşım 28 bugun gebelik testimin sonucunu aldım, sonuç beta hCG 92387 , aile doktoru gebelik var dedi aa ben bu sayıdan bişey anlamadım sizce gebe miyim???

Tahlil.com Cevabı : Sonucunuz pozitif. Sayıdan ne anlamayı düşündüğünüzü bilemiyoruz ama beta hcg sonucunuza göre hamilelik var ama ultrasonla gebeliğin görülmesi gerekli.