Sonuc Birimi S/Co Ne Demek

Mehraba hocam dosyalar bölümüne atıgım test sınırdamı?Birde sonuc birimi S/CO ne demek?İnternete sınırda olan sonuclarda s/co yazar gibi bisey gordüm bu dorumu?Referas degeri <1 birden kücükmü demek istiyorYani hocam s/co sınırda cıkan sonuclardamı yazar? Ve atıgım test sonucu sınırdamı hocam?

Tahlil.com Cevabı :

Merhabalar; S/CO (sinyal/cut-of) demektir ve testin cut-of değerine göre sonucunun değerlendirildiği anlatmaktadır. S/CO değeri tüm ELİSA testlerinde sonuç birimi olarak yazmaktadır. Testinizi incelediğimde sonucunuz negatiftir. Bu testte 1 değeri altındaki tüm sonuçlar negatif anlamına gelir, sınırda negatif diye bir tanımlamamız yoktur, sizin değeriniz tam olarak NEGATİF olarak değerlendirilebilir.

Sağlıklı günler dilerim.