Sonuç normal değer hbs ag 0,16 0-1 anti hbs 0,00 0-10 anti hcv 0,04 0-1 kardeşimde aşırı yorgunluk şikayeti var.

Sonuç normal değer hbs ag 0,16 0-1 anti hbs 0,00 0-10 anti hcv 0,04 0-1 kardeşimde aşırı yorgunluk şikayeti var. doktoru sarılık şüphesiyle bu testleri yeptırmış. bu sonuçları yorumlar mısınız? 1980 doğumlu, 1.80 boy kilo 70. ayrıca karaciğerde yağlanma varmış. teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Test sonuçları normal, ancak karaciğer yağlanmasına dair ilave tahliller de yapılması ve değerlendirilmesi gerekebilir