Sonuç normal hbsag 0,19 0-1. Elisa kan tahlil sonuçlarım bunlar dışında acaba başka test yaptırmam gerek mi. .. aşı oldum. toplamda 3 doz aşı olacağım.

Sonuç normal hbsag 0,19 0-1 antıhbs 9,18 0-10 antıhav 12,42 0-1 antı hıv 0,10 0-1 antı hcv 0,05 0-1 yaptırdığım elisa kan tahlil sonuçlarım bunlar dışında acaba başka test yaptırmam gerek mi. .. aşı oldum. toplamda 3 doz aşı olacağım.

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda problem görünüyor, aşılarınızı tamamlamanızı öneririz..