Sonuc yüksek gredali skuamöz intraepitelya lezyon (HGSIL) (CIN III) class IV , ağır derecede displazi (CIN III) onemli bir hastalık belirtisimidir.

Selamlar geçen hafta smear testi yaptirdim. Sonuc yüksek gredali skuamöz intraepitelya lezyon (HGSIL) (CIN III) class IV , ağır derecede displazi (CIN III) onemli bir hastalık belirtisimidir. Yardimci olursaniz sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : Evet dikkatle takip edilmeli ve tedavi edilmelidir, doktorunuza başvurmanızı öneririz..