Sonuçlar anti hiv 1/2 0.03, p24 antijen 0.00 negatif.Bu konuyu kapatmalı mıyım?

Hocam ben 6.5 ay önce korunmalı ilişkiye girdim. Buna rağmen bende hiv korkusu başladı. 7.hafta anti hiv 1/2 ve p24 testi yaptırdım. Sonuçlar anti hiv 1/2 0.03, p24 antijen 0.00 negatif. Sonra içim rahat etmedi. Testleri gecen hafta tekrarladım ve sonuçlar ayni çıktı negatif.Bu konuyu kapatmalı mıyım?

Tahlil.com Cevabı : Evet, sorun yoktur..