Sonuçlar nasıl? Glukoz [E] Neg Negatif Protein E] Neg Negatif Bilirubin [E] Neg Negatif

Üre 42,8 10 - 50 mg/dl Kreatinin 0,71 0.3 - 1.3 Glukoz [E] Neg Negatif Protein E] Neg Negatif Bilirubin [E] Neg Negatif Urobilinojen Normal NORMAL μmol/L pH-idr 6 5 - 8,5 Dansite 1,021 1,000 - 1,030 Keton [E] Neg Negatif Nitrit [E] Neg Negatif Blood [E] Neg negatif Lokosit [E] Neg negatif Görünüm Berrak Renk Açık Sarı Lokosit (mikroskopi) 0 0 - 5 Lokosit Kümesi 0 Eritrosit (mikroskopi) 0 Eritrosit Kümesi 0 Bakteri [E] 0 Nadir Maya Hücresi 0 0 - 0 Sperm 0 Yassı Olmayan Epitel 0 Yassı Epitel 0 Kalsiyum Okzelat Kristalleri 0 Amorf Kristaller 0 Ürik Asit Kristali 0 Hyalin Silendir 0 Granüler Silendir 0 Epitel Silendir 0 Renal Epitel

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız normaldir..