Sonuçlar nasıl? Ph 7,5 lökosit 1< sperm konsantrasyonu 9 m/ml ileri hareketli 23 % yerinde hareketli 26% hareketsiz 51 % morfoloji %5(kruger)

Yaş 24 perhiz 2 gün hacim 3 ml ph 7,5 lökosit 1< sperm konsantrasyonu 9 m/ml ileri hareketli 23 % yerinde haraketli 26% hareketsiz 51 % morfoloji %5(kruger) toplam sperm kons.27 m toplam hareketli sperm 13,2 m toplam ileri 6.3 m morfolojisi normal 1,4m yorumunuzu bekliyorum tşk

Tahlil.com Cevabı : Normal şekilli sperm oranı düşük görülüyor.