Sonuçlar normal mi? TEST Sonuç Anti HCV : 0,08 Anti HIV : 0,21 Negatif.

Sonuçlar normal mi?TEST Sonuç Anti HCV : 0,08 Anti HIV : 0,21 Negatif Anti HBs : (Y) *> 1000.00 Hbs Ag : 0,15 Anti Hav IgG : (Y)*12.

Tahlil.com Cevabı : Hepatit test sonuçlarınızı değerlendirdik.Sizde Hepatit B ye karşı bağışıklık yani koruyuculuk oluşmuş.Bu sonuç iki nedene bağlı gelişebilir.Aşağıda olası iki nedeni görebilirsiniz.1.Daha önce Hepatit B aşısı olmuşsunuz.Olduğunuz aşıya bağlı olarak bağışıklık gelişmiş.Bu nedenle Anti HBS testiniz pozitif çıkmış. 2.Önceden Hepatit B enfeksiyonu geçirmişsiniz ve sonrasında da vücudunuz buna karşı bağışıklık oluşturmuş.Her iki durumda da şu anda  bir hastalığınız bulunmadığını gösterir sonucunuz, korkulacak bir durum yok.Ayrıca önceden Hepatit A enfeksiyonu da geçirmişsiniz ve buna karşı vücudunuzda antikor oluşmuş

o********** :

Hocam Anti Hcv(ELİSA) Sonuç:0,192 Min. : 0 Max: 0,9 HBsAg(ELİSA) Sonuç: 0,4945 Min: 0 Max: 0,9 Anti HIV (ELISA) Sonuç: 0332 Min:0 Max:0,9 ayriyetin hepsinin birimi S/CO 'dur. Sonuç negatif midir?

Cevap:

Tahlil.com'a sorduğunuz tahlil sonuçları normal olarak yorumluyoruz.Test sonuç değerlerinizde bir anormallik görülmüyor.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.