Sonuçlara göre iyileşme olasılığı nedir?

Hocam,gonderdigim sonuclara gore,annemde Hepatit C virus enfeksiyonu mevcut demistiniz.Annemle ayni donemde yaptirdigim elisa testimin sonucu anti-hcv 0.05 cikti.,bende hcv-rna pcr testi yaptirmalimiyim?annemden bana bulasmismidir?hastaligin kendiliginden iyilesme olasiligi vamidir?oran nedir?

Tahlil.com Cevabı : Sizin sonucunuz normal doktorunuz gerek görmediklerin başka bir test yaptırmanıza gerek yok