Sonuçlara göre yumurtanın çatladığı söylendi. Siz ne diyorsunuz?

Merhaba hocam ben bu ay bebek tedavisine başladım adetin 5. günü serephone kullandım 5 gün boyunca adetin 15. günü çatlatma iğnesi vuruldum adetin 22. günü progesterona bakıldı sonucum 4,69 doktor yumurtan çatlamış dedi sizce sonuç nasıl hamilelik olabilir mi ?

Tahlil.com Cevabı : Bu duruma göre yumurtlama olduğu anlaşılıyor, hamilelik de doğal olarak ihtimal dahilindedir.