Sonuçlarım kötü biliyorum ama ne kadar kötü bu sonuçlara göre hiç hamile kalamıcak mıyım? AMH değerim düşük

Merhaba sonuçlarım kötü biliyorum ama ne kadar kötü bu sonuçlara göre hiç hamile kalamıcakmıyım.. Anti mullerian hormon 0.05 Referans aralıgı 051 7 27 İnhibin b 21 Referans aralıgı 45-290 erken folilküler 16 postmeapozal vitamin d 25. 6 referans 20 eksiklik 20-30 30-70 normal 150 toksik Not : şu anda 5 gün günüm geçikiyor

Tahlil.com Cevabı : Anti mullerian hormon  değeriniz düşük zaten siz de bunun farkındasınız.Ancak hemen mağızdaninizi de bozmayın.Bir endokrinoloji uzmanına muayene olmanız uygun olacaktır.Tahlil sonuçlarına göre tedavinizi planlayabilir, önerilerde bulunabilir.Anti mullerian hormonu hakkında detaylı bilgi almak isterseniz tıklayınız....