Sonuçlarım ne anlama geliyor?

Yaşım 20,  2 yılı aşkın hepatit b hastasıyım. Elisa testinde Anti HBs pozitif(86,26) Anti HCV negatif(0,130) HBsAg pozitif(6045) çıktı, Hocam bu ne anlama geliyor ?

Tahlil.com Cevabı : Tahlil sonuçlarınızda hem Anti HBS hem de HBS AG pozitifliği çok olağan değil, en iyisi doktorunuza bir daha danışın, testlerinizi tekrar ettirebilir.