Sonuçlarıma göre rahatlayabilir miyim? anti hbs 1000 anti hcv 0.044 anti hiv 0.115

Hocam kolay gelsin şüpheli ilşikiden 93 gün sonra yaptırdım test sonucu hbsag 0.605 anti hbs 1000 anti hcv 0.044 anti hiv 0.115 vdrl: negatif bu süreç yeterli mi hocam artık rahatlayabilir miyim testleri özel klinikte yaptırıyorum.şimdiden teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : 6.ayda tekrarlamanızı öneririz..