Sonuçlarımı yorumlar mısınız? Dansite -1020 Protein - negatif Glukoz - negatif Bilirubin - negatif Nitrit -negatif Ürobilojen - normal.

Merhabalar 27 yaşındayım sonuç nedir?Renk - sarı Görünüm - hafif bulanık Ph -6.5 Dansite -1020 Protein - negatif Glukoz - negatif Bilirubin - negatif Nitrit -negatif Ürobilojen - normal Keton - negatif Lökosit -görülmedi Eritrosit -10-11 Eritel 1-2 Bakteri görülmedi Kristal görülmedi Silendir görülmed

Tahlil.com Cevabı : İdrarda bir miktar kanama var, adet döneminde değil iseniz araştırılması gereklidir..