Sonuçlarımın değerlendirir misiniz? HGB 10.8 L HCT 32,5 L MCV 66,4 L

Sjögren hastasıyım.Ayrıca talasemi minörüm. Hemogram sonuçlarımdan anormal olanlar: HGB 10.8 L HCT 32,5 L MCV 66,4 L MCH 22.2 L RDW 16.4 H MPV 11 H PDW 18.3 H NE% 79.9 H LY%14.8 L EO% 0.4 L NE# 8.3 H Ayrıca akciğer tomografisi istendi bu sonuçlarla bağlantısı var mı, ya da bu sonuçlar önemli mi?

Tahlil.com Cevabı : Kan souçlarınız talasemi minör tanısı ile uyumludur, Akciğer tomografisi başka bir nedenle istenmiş olabilir..