Sonuçların anlamı nedir? Keton ve glukoz : negatif nitrit :negatif protein: + hemoglobin: ++ loksit esteraz: negatif

Merhaba 1999 doğumluyum blirubin: negatıf keton ve glukoz : negatif nitrit :negatif protein: + hemoglobin: ++ loksit esteraz: negatif urubilinojin : normal ph: 5,5 dansite: 1,028 renk: sarı görünüm bulanık mikroskobi lokosit:1/hpf eritrosit: 32/hpf diğerleri 0

Tahlil.com Cevabı : Adetli olabilirsiniz veya taş-kum düşürüyor olabilirsiniz..