Sonuçların anlamı nedir? RDW 16,3 MPV 6,8 MO% 16,4 NE% 34,4 MO# 1

RDW 16,3 MPV 6,8 MO% 16,4 NE% 34,4 MO# 1 CRP 19,4 kan değerimdeki bu değerler yüksek çıktı bunların sebebi hakkında net bilgi alamadım yardımcı olurmusunuz

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle enfeksiyon açısından muayene olmanız gerekmektedir, enfeksiyon hastalıkları uzmanına gitmenizi öneririz.