Sonuçlarınızda kayda değer bir problem görülmüyor, normal olarak değerlendirebiliriz?

Sonuçlarınızda kayda değer bir problem görülmüyor, normal olarak değerlendirebiliriz.bu ne anlama geliyor tam olarak

Tahlil.com Cevabı :  Gayet açık ve net bir cevap, buna rağmen anlamadıysanız bizim elimizden bir şey gelmez. Sitemizde onbinlerce soru cevaplandı, arama motorumuzu kullanarak benzer soruları da arştırabilirsiniz.