Sonucumu yorumlar mısınız? Motilite hızlı hareket 0 yavas hareket 5 yerinde hareket 18 ?

Sonucumu yorumlar mısınız? Motilite hızlı hrk 0 yavas hrk 5 yerinde hrk 18 hrktsiz 77 vitalite %60 konsantrasyon 22 ml yıkama snrası konsant. 10 ml. Top. Sperm= 99 ml yıkama sonrası (pure sperm 40/90) hızlı hrk 0 yavas hrk 15 yerinde hrk 30 hrktsiz 55 Morfoloji (kruger; Normal %'si) 2 Normal > %14

Tahlil.com Cevabı : Normal şekilli spermlerin oranı düşük.Bu da istenen bir durum değil.Üroloji bölümüne başvurmalısınız.