Sorum cinsel perhiz süresi ile ilgili olacaktı. en son boşalma süresi salıyı çarşambaya bağlayan gece gerçekleşti ideal sperm tahlili yaptırmam i hangi gün ?

 Sorum cinsel perhiz süresi ile ilgili olacaktı. en son boşalma süresi salıyı çarşambaya bağlayan gece gerçekleşti ideal sperm tahlili yaptırmam için hangi gün hastaneye gitmeliyim? bilgilendirmeniz için teşekkür ederim

Tahlil.com Cevabı : Aşağıda konuya dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.http://tahlil.com/sperm-testi-spermiyogram-testi-oncesi-cinsel-perhiz-kac-gun-olmalidir