Sorum şu ki şu an sizce hamilemiyim. Değilsemde hcg hormonu yüksek değilmi

 Ben 31 Ağustos da kürtaj olmuştum. (bebeğin kalbi 6 hafta 6 günken durmuştu). Bunun üzerine 25 gün sonra ilk reglimi gördüm üzerine 15 gün sonra 2. Reglimi 20 gün sonra 14 ekimde gördüm. Bu sırada 3 cm. Kistim 6 cm olmuş. Fakat bunun sıkıntı yaratmayacagını söylemişti doktorum. Buay 10 Kasımda regli olmayı bekliyordum. 6 gün gecikme olduğu için kan testi yaptırdım. HCG hormonu 44.22 olarak çıktı. Dr. 2 gün sonra tekrar yapılmasını istedi fakat bugün 18 kasımda sabah adet kanaması karın ve bel ağrımla beraber geldi. Yinede yarına test yaptıracağım. Sorum şu ki şu an sizce hamilemiyim. Değilsemde hcg hormonu yüksek değilmi. Bana yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Kimyasal gebelik geçiriyor olabilirsiniz.Aşağıda kimyasal gebelik ile ilgili detaylı bilgi bulabilirsiniz.Kimyasal gebelik ( biyokimyasal gebelik) nedir?