Soruma acil cevap vermenizi rica ediyorum

Merhaba soruma acil cevap vermenizi rica ediyorum ben 8 aylık evliyim ve hiç korunmadık adetim her ay 25 gün arayla düzenli olarak gelirdi ama bu defa 4 gün gecikti.4.günde sancılı kanamam oldu ben hamilelikten şüpheleniyordum ama bu kanamanın ne olduğuna bir anlam veremedim lütfen sorumu cevaplayın

Tahlil.com Cevabı : Kadın doğum uzmanına başvurmalısınız, gebelik, düşük vb. olabilir, muayene etmek gereklidir..