sorunlu mu sizce?

ayın 17 sinde hcg degerimiz 39.6 19unda hcg degerimiz 106 21inde hcg degerimiz 256 çıktı. ayın 28ınde hcg degerımız 697 çıktı. (2 kat artmıs olsaydı 2000 olmalıydı) ultrasonda kese 2 milim gozuktu. dıs gebelık yok dendı. sorunlu mu sizce

Tahlil.com Cevabı : Siz neden sorunlu olduğunu düşünüyorsunuz. Sonuçlar düzenli katlamalar yapmış ultrasonda kese görünmüş, dış gebelikte yok denmiş şimdi gebeliğinizin tadını çıkarmaya bakın.