Sperm arkadaniz sonuçlarını yorumlar mısınız? sperm kontrasyonu 4.2 milyon toplam sperm sayısı 16.8 milyon normal morfoloji 10% anormal morfoloji 90%

Merhaba hocam sperm testi yaptırdım bu sonuçları açıklar mısın renk.krem sperm kontrasyonu 4.2 milyon toplam sperm sayısı 16.8 milyon normal morfoloji 10% anormal morfoloji 90% 1 saatdehareketlilik 11% yavaş hareketlilik 13% yerinde hareketli 20% hareketsiz56% 2 saat hızlı hrkt 2% hareketsiz 72 %

Tahlil.com Cevabı : Sperm sayısı oldukça düşük.Bu da normal değil

r********* :

kronik vajinit rahatsızlığım var tedavisi mümkün mü

Cevap:

Tabiki mümkün, doktora başvurmanızı öneririz..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.