Sperm bulaşık eliyle vajinama dokundu. Hamile kalır mıyım?

 Sevgilimle ilişkiye girdik ,ama hiç bir temas olmadı ,sevgilim elime boşaldı sonra ben vajina içine elimi soktum ayrıca sevgilim vajinamı yaladı ve onun elidede sperm buşalmış olabilir vajina mı okşadı 2 aydır adetim geçikiyor ama diğer herşey normal 23 günde oluyordum şimdi 1 ay falan oluyor.

Tahlil.com Cevabı : Söylediğin şekilde hamilelik ihtimali yok denecek kadar az. Adetin geciktiği için gebelik testi yapabilirsin. Aşağıdaki bağlantıyı incelemeni tavsiye ederim. https://tahlil.com/blog/hamile-nasil-kalinir-hangi-tur-iliskilerde-hamile-kalinmaz-gebelik-testi-nedir-1805