Sperm bulaşmış olabilir. Hamile olabilir mi?

kiz arkadasimla 15 gun once iliskiye girdik iliski sonrasinda menilerim disariya cikti fakat kiz arkadasim elini oraya attiginda icinde bir damla gibi birsey geldigini kaldigini soyluyor hamile kalmis midir?

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda hamilelik pek olası görünmüyor. Ancak adet kanaması 1 haftadan fazla gecikirse gebelik testi yaptırabilirsiniz. Daha net cevaplar alacaksınız.