Sperm test sonuçlarını yazıyorum yorumlarsanız çok sevinirim.

Eşimin sperm test sonuçlarını yazıyorum yorumlarsanız çok sevinirim.Renk ve görünüm : opakLikefiye süresi : 25dk.Viskozite : Normalph : 7.5miktar : 2.0mlSperm Sayısı :24 milyonTotal sperm sayısı : 48 milyonNormal yapılı olan : % 60Anormal yapılı olan : %40Baş anomalisi : %5Boyun anomalisi : % 25Kuyruk anomalisi : %101. saatte hızlı hareketli : % 51. saatte yavaş hareketli : % 351. saatte hareketsiz : % 602.saatte hızlı hareketli : -2.saatte yavaş hareketli : %252. saatte hareketsiz : % 75Lökosit : 1-2

Tahlil.com Cevabı :

Ciddi bir sorun görülmüyor bunu söyleyebilirim.Ancak tahlili isteyen doktor da mutlaka görüşlerini açıklayacaktır