Sperm testi yaptırdım morfoloji normal 6 anormal 94 sizce sıkıntı var mı?

Yaş 29 sperm testi yaptırdım morfoloji normal 6 anormal 94 sizce bunun bi sıkıntısı var mı?

Tahlil.com Cevabı :

Anormal sperm yüzdesi yüksek.Bu durumda muayene bulgularınız ve sperm tahlilinin diğer parametrelerinin de değerlendirilmesiyle doktorunuz detaylı bilgilendirme yapacaktır.