Spermim çok açık kıvamda geliyor ve sanki hepsi çıkmıyor gibi hissediyorum.İdrarım da aynı sekılde tazyikli gelmiyor.

Spermim çok açık kıvamda geliyor ve sanki hepsi çıkmıyor gibi hissediyorum.İdrarım da aynı sekılde tazyikli gelmiyor. ve dağınık şekilde oluyor bazen sebebi ne olabilir hangi tahliller yaptırmalıyım?

Tahlil.com Cevabı :

Öncelikle geçmiş olsun. Bu durumda bir üroloji doktoruna başvurmanızı öneririz. Başta idrar ve meni tahlilleri yapılmalıdır. Prostat bezinin muayene ile kontrol edilmeli ve prostat bezine dair mikrobiyolojik ve biyokimyasal kan tahlilleri (PSA gibi) yapılmalıdır. Yine prostat bezi ve testisteli içeren ultrason muayenesi de gerekecektir.

Geçmiş olsun dileklerimizle,