Spermiogram kruger sonucu miktar 5.2 ,PH 8 ,vizkozite normal ,konsantrasyon 8 ,total sperm sayısı 42 ,%ileri hızlı hareketli 38

 Spermiogram kruger sonucu miktar 5.2 ,PH 8 ,vizkozite normal ,konsantrasyon 8 ,total sperm sayısı 42 ,%ileri hızlı hareketli 38 ,%yerinde hareketli 12 ,% hareketsiz 50 ,%canlılık 50 ,Lökosit >1 ,Normal morfaloji 30 bu değerleri yorumlayabilirmisiniz.teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Sperm tahlili sonuçlarınız incelendiğinde belirtiğiniz parametrelerde kayda değer bir problem görülmüyor.Spermiogram hakkında çok daha detaylı bilgi almak, bu konuda sorulmuş benzer soru ve cevapları okumak için aşağıdaki bağlantıyı tıklayınız...                      Sperm testi nedir?                       http://tahlil.com/tag/sperm-testi