Spermiogram sonucumu değerlendirir misiniz?

eşim sperm testi yaptırdı ama sonucunu aldım doktora gösteremedık SPERMİOGRAM miktar:1,5cc ph:8 sıvılasma müd: 30dk viskosite:normal 1 ml de sperm sayısı:81,600,000 total sperm sayısı : 122,400,000 1/2 saat sonra normal hareketli:%60 yavaş hareketli:%10 hareketsiz : %30 1SAAT SONRA normal ha

Tahlil.com Cevabı : Sperm tahlil sonuçlarınızda bir anormallik görünmüyor.