Spermiogram test sonucu yorumlayabilir misiniz Sivilasma suresi 20 dk Viskozite : viskoz++ Renk opak Hacim 3.2 ml?

Spermiogram test sonucu yorumlayabilir misiniz Sivilasma suresi 20 dk Viskozite : viskoz++ Renk opak Hacim 3.2 ml Sperm konsantrasyonu/ml (10uzeri6/ml) 28 Total motilite 35 Hizli ileri harekerli 20 Yerinde hareketli 15 Hareketsiz 65 Yuvarlak hucre sayisi (10 uzeri 6/ml) <1 Lokosit <1 Morfoloji 4

Tahlil.com Cevabı : Sperm tahlil sonucunuzu değerlendirmeye aldık.Tahlil sonucunuzu değerlendirdiğimizde normal şekilli spermlerin yüzdesinin düşük olduğu gözleniyor.Bu sonuç ise, sperm tahlilinde  istenen bir durum değildir.Bu durumun araştırılması ve tedavi planlanması için üroloji bölümüne başvurmalısınız.