:Spermiogramımızı yorumlarmısınız? Sperm sayısı :34 milyon,motilite%53 hızlı dogrusal:%3,yavaş dogrusal %36,yerinde hareketli%14,hareketsiz%47

Spermiogramımızı yorumlarmısınız?Sperm sayısı :34 milyon,motilite%53 hızlı dogrusal:%3,yavaş dogrusal %36,yerinde hareketli%14,hareketsiz%47,lökosit ml <1milyon MORFOLOJİ(Kruger) normal %2,baş anomali %77,boyun anomali%15,kuyruk anomali%5 sitoplazmik droplet %1 Yaş 35

Tahlil.com Cevabı : Normal şekilli sperm oranı düşük sonucunuzda