Spermiyogram arkadanizinde çıkan sonuçlar böyle ne demek istediğini yorumlarsanız çok sevinirim.

 Spermiyogram analizinde çıkan sonuçlar böyle ne demek istediğini yorumlarsanız çok sevinirim.miktar: 3,5 ml normal 2 mlkıvam : normalph 8,00 normal 7,8-8,0renk: gri opakhareketli sperm: %50hareketsiz sperm: %50sperm sayısı: 1 milyonkökosit: 8 milyon normal: 1 milyonher sahada 15-20n lökosit ve bir kaç sperm hücresi görüldüsperm morfolojisinormal sperm: %50 normal:%14anormal sperm: %50

Tahlil.com Cevabı :

Sperm sayısı düşük normal şekili olmayan sperm oranı da yüksek Normal değil sonucunuz