Spermiyogram sonuçlarımı yorumlarsanız çok memnun olurum.Bir de öğrenmek istediğim acaba bu testde niçin hareketlilik gibi diğer unsurlar incelenmemiş

İyi günler, spermiyogram sonuçlarımı yorumlarsanız çok memnun olurum.Bir de öğrenmek istediğim acaba bu testde niçin hareketlilik gibi diğer unsurlar incelenmemiş? Hacim. 4 ML Görünüm. HOMOJEN Renk. GRI OPAK pH. 8 Likifikasyon Süresi 30' Viskozite SIVI Lökosit Konsantrasyonu ÇALISILDI

Tahlil.com Cevabı : Gayet iyi fark etmişsiniz, çalışılması ve raporlanması gereken bir çok parametre raporda bulunmuyor.