spermler neden enfeksiyon kapat?

Hocam kolay gelsin lütfen bana yardımcı olun doktora gitmeye utanıyorum 26 yaşında bir erkeğim ve cinsel arzum cok fazla ama eşim spermlerimin çok az olduğunu söylüyor bu konuda ne yaparsam spermler artar? Ve spermler neden enfeksiyon kapat?

Tahlil.com Cevabı : Doktora gitmekte utanılacak bir şey yok. Üroloji doktorlarının yönlendirmesi ile androloji laboratuvarlarında sperm sayılarına bakılır. Hem sperm sayımı öğrenmiş olursun hemde enfeksiyonun varmı yokmu onu öğrenirsin.