Spermogram + kruger test sonuçları aşağıdaki değerlerdedir. Tahlil sonuçlarımı yorumlar mısınız?

Spermogram + kruger test sonuçları aşağıdaki değerlerdedir. Tahlil sonuçlarımı yorumlarmısınız? Yaş:31cinsel perhiz: 5 günLikefaksiyon süresi: 20 dakikavolüm(ml): 2,5 mlviskosite: viskozph: 7,6Agglutinasyon: yokkonsantrasyon: 33,000,000 milyon/mlMotilite: %48PRG.Hızlı(+4): %5PRG.Yavaş(+3): %32Yerinde(+2): %11Hareketsiz: %52MORFOLOJİ(kruger kriteri)Normal: 2Baş anomalileri: 80Boyun anomalileri: 7Kuyruk anomalileri: 11Stoplazmik droplet: 0

Tahlil.com Cevabı : Normal sperm oranı çok düşük.Normal değil sonucunuz