Şu an 7 gün geçti Belim ve sol bacağım çok ağrıyor. Bir de bulantım çok oluyor. Beta HCG 20.85. Sizce hamile miyim?

Merhaba bu ay hasta olmadım. Adet ikinci günü b-hcg yaptırdım 20.85 çıktı. Şu anda hala hasta olmadım. Şu an 7 gün geçti Belim ve sol bacağım çok ağrıyor. Bir de bulantım çok oluyor. Sizce hamile miyim?

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG değeriniz ve adet gecikmesi yaşamanız hamileliği düşündürüyor ancak bir şey söylemek için değeriniz düşük. Adet gecikmesi devam ederse tekrar gebelik testi yaptırarak değerinizin yükselip yükselmediğini kontrol edebilirsiniz.