Şu an adet gunumden 8 gün gecti hamile olabilir miyim?

hocm 1,5 ay once sevglmle surtunme yoluyla ilişki yptk bakireym zewk suyu akms olbr dedi ardından 2 hafta snra adet oldm. suan adet gnumden 8 gün gecti hamile olabilirmiyim sizde. karnım hamıle gibi duruyo beklıyrm adet olmayı sncm war adet sancsı gibi

Tahlil.com Cevabı : Adet görmüşsünüz. Hamile olma ihtimaliniz yok. Çok endişeniz varsa tedbiren bir idrar testi yaptırabilirsiniz.